BHV-basisopleiding i.c.m. e-learning (1 dag)
BHV-basisopleiding i.c.m. e-learning (1 dag)
De BHV-basisopleiding inclusief e-learning combineert de flexibiliteit van online leren met de kracht van praktijktraining. De cursist volgt vooraf de theorie via e-learning en neemt vervolgens deel aan één praktijkdag.
Tijdens de praktijkdag worden de opgedane kennis en vaardigheden actief geoefend onder begeleiding van een ervaren instructeur. Hierdoor leert de cursist niet alleen wat er moet gebeuren in een noodsituatie, maar ook hoe dit in de praktijk wordt toegepast.
Deze opleidingsvorm is ideaal voor organisaties die de tijdsinvestering willen beperken zonder concessies te doen aan de kwaliteit van de opleiding. Hoewel wij een volledige klassikale training aanbevelen voor een maximale leerervaring, is de combinatie van e-learning en praktijk een efficiënte en waardevolle oplossing voor veel organisaties.
Inhoud
Deel 1 – E-learning
Voorafgaand aan de praktijkdag volgt de cursist de e-learningmodule. Deze module vervangt de theoretische uitleg van de instructeur en behandelt alle noodzakelijke kennis voor het uitvoeren van Eerste Hulp, Brandbestrijding, Communicatie en Preventie binnen de organisatie.
Na het activeren van de inloggegevens die de cursist van Intertraining ontvangt, is er voldoende tijd om het theoretische deel met goed gevolg af te ronden.
De e-learning dient met een positief resultaat te zijn afgerond voordat het diploma wordt toegekend.
Deel 2 – Praktijk (1 dag)
Tijdens de praktijkdag worden de onderdelen uit de e-learning in de praktijk geoefend. De nadruk ligt op het ontwikkelen van competenties en het toepassen van de theoretische kennis in praktische situaties.
Onder begeleiding van een gecertificeerd instructeur wordt geoefend met realistische scenario’s, waarbij competenties zoals kennis, vaardigheden en professionele houding centraal staan.
Lesprogramma
Dagdeel 1: Reanimatie en gebruik van de AED
Dagdeel 2: Ziektebeelden en verbandleer (met Lotusslachtoffer)